AMBER FEST - Informacje organizacyjne

Wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu

Największy w Polsce Północnej festiwal Piwa już w sobotę! Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje organizacyjne o AMBER FEST. Startujemy o 11.00 i bawimy się do północy. Do zobaczenia przy Stadionie Energa Gdańsk.

Lokalizacja
W tym roku świętujemy z drugiej strony stadionu, na parkingu P3.

Mapka Amber Fest

Płatność
Płatność za piwo z nalewaka odbywać się będzie tylko za żetony. Żetony zakupić będzie można w wyznaczonych kasach tylko za gotówkę. Za żywność i przekąski zapłacisz również tylko gotówką. Podczas Amber Fest będą funkcjonowały 2 bankomaty – bankomat SKOK, zlokalizowany na terenie imprezy, oraz bankomat Euronet zlokalizowany w pobliżu AmberExpo.

Ceny
Jeden żeton kosztował będzie 5 złotych, jedno piwo z nalewaka (0,5 litra) to jeden żeton.

Sklepik festiwalowy
W sklepiku festiwalowym zakupicie pamiątkowe kufle, koszulki oraz butelkowane piwo z Browaru Amber. Kufle kosztować będą 12 złotych, natomiast pamiątkowe koszulki 35 złotych. Za wszystkie przedmioty kupione w sklepiku zapłacicie gotówką oraz żetonami. 

Dostępne gatunki piw
Z nalewaków: Pszeniczniak, Amber Czarny Bez, APA, Marcowe, Grand Imperial Porter, Koźlak, Złote Lwy, Żywe, Amber Pils. Na wynos wszystko, co w ofercie Browaru Amber, plus Barley Wine i Saison na Madagaskar. 

Wstęp
Wstęp jest darmowy, ale dla tych, którzy chcieliby przeżyć Amber Fest w wyjątkowej atmosferze, przygotowaliśmy specjalny Pakiet Biesiadnika. W pakiecie znajdziecie open bar, catering oraz miejsca w dedykowanym namiocie. Można zakupić go na: Ebilet.pl.

Dojazd
Dla uczestników imprezy przygotowaliśmy bezpłatny parking P5 (wjazd od ul. Marynarki Polskiej) oraz P4 (wjazd od ulicy Żaglowej), jednak z racji tego, że ilość miejsc postojowych jest ograniczona polecamy skorzystanie z alternatywnych środków transportu np. funkcjonującej w dniu imprezy komunikacji miejskiej.
Po zakończeniu imprezy zostaną uruchomione dodatkowe kursy na linii tramwajowej 7 do Centrum oraz na liniach autobusowych 148 do Żabianki SKM i 158 do Wrzeszcza PKP.
Tramwaje linii 7 odjadą z przystanku „Stadion Energa Gdańsk” o godz. 23:00, 00:00, 00:10, 00:30 w kierunku Centrum trasą: Stadion Energa Gdańsk – Marynarki Polskiej – Kliniczna – Opera Bałtycka – Zwycięstwa - Dworzec Główny - Hucisko.
Autobusy linii 148 i 158 odjadą z przystanku „AmberExpo" na ul. Żaglowej, o godz.: 23:30, 00:10, 00:30. Trasa: Żaglowa – Pokoleń Lechii – Węzeł Harfa – Płażyńskiego – Czarny Dwór – i dalej stałymi trasami.

Taksówki
Od godziny 20.00 przy stadionie podstawione będą taksówki firmy AS TAXI i CARO TAXI.

Własne napoje i jedzenie
Zabronione jest wnoszenie własnego jedzenia i napojów. Na terenie festiwalu znajdują się stoiska gastronomiczne, na których będzie można dokonywać zakupu produktów spożywczych.

Aparaty i kamery
Na teren festiwalu można wnosić aparaty oraz kamery. 

Regulamin
Uczestnicy imprezy muszą się jednak stosować do regulaminów – stadionu Stadion Energa Gdańsk i imprezy AMBER FEST. Organizator może nakazać opuszczenie imprezy osobom, które będą w posiadaniu przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych.

Newsletter

Formularz kontaktowy