05/09/2015
16:30

Doroczny Mecz Charytatywny na PGE ARENIE Gdańsk

 

5 września na PGE ARENIE Gdańsk odbędzie się wyjątkowy mecz – tego dnia do piłkarskiego starcia staną Reprezentacja Artystów Polskich i Reprezentacja Przyjaciół Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Wszystko to, aby zgromadzić środki na wsparcie podopiecznych Hospicjum.

Pomorskie Hospicjum dla Dzieci działa od 2008 roku świadcząc 24-godzinną opiekę w domach pacjentów. Dzieci kierowane do Hospicjum są dotknięte schorzeniami onkologicznymi, chorobami metabolicznymi, zespołami genetycznymi, wadami rozwojowymi oraz innymi schorzeniami, które postępują i prowadzą do przedwczesnej śmierci. Opieka, którą zapewnia Hospicjum dzieciom i ich rodzinom jest całkowicie bezpłatna.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, ale gorąco zachęcamy do wsparcia zbiórki na rzecz podopiecznych hospicjum. Podczas całego wydarzenia na stadionie będzie można spotkać wolontariuszy fundacji.

Mecz zacznie się o godzinie 16.30, a na pół godziny przed jego rozpoczęciem będzie można odebrać bezpłatne wejściówki przy wejściu na żółtą trybunę (od strony ulicy Uczniowskiej). Organizatorami wydarzenia są Fundacja Pomorskie Hospicjum dla Dzieci i PGE ARENA Gdańsk.

Hospicjum Plakat A3 1 OSTATECZNY

Newsletter

Formularz kontaktowy