29/07/2017
20/08/2017

Odwiedź Stadion Energa Gdańsk na Jarmarku Św. Dominika

Stadionowa #MocWrażeń na największym jarmarku w Polsce

Od 29 lipca do 20 sierpnia br. Stadion Energa Gdańsk będzie gościł na najbardziej znanym jarmarku w Polsce. Wyjątkowa dmuchana makieta bursztynowego stadionu stanie na Targu Węglowym. Odwiedzający stoisko będą mogli wziąć udział w konkursach, zabawach i animacjach.

Jarmark Św. Dominika to doskonała okazja do przestawienia oferty Stadionu Energa Gdańsk. Osobom z Polski i zagranicy zaprezentowane zostaną szerokie możliwości obiektu, które potwierdzają, że nowoczesne stadiony to nie tylko miejsce wydarzeń sportowych związanych z piłką nożną, ale też wiele atrakcji dostępnych na co dzień dla odwiedzających.

Fanów dobrej zabawy i pozytywnych emocji zapraszamy na Targ Węglowy. Dlaczego warto odwiedzić nasze stoisko? Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji m.in. zabawy z surykatką ARENKĄmaskotką stadionu, czy wspólne aktywności z Klubem Lechia Gdańsk, który ma stoisko obok naszego, w tym spotkanie z piłkarzem Lechii Gdańskmówi Karolina Janik, rzecznik prasowy Stadionu Energa Gdańsk. – Poprzez obecność na Jarmarku chcemy podkreślać, że znajdująca się przy gdańskim stadionie Fun Arena jest największym centrum sportowo-rekreacyjnym na Pomorzu oraz pokazać ofertę biznesową obiektu i plany wydarzeń na kolejne miesiące.

Na stoisku Stadionu Energa Gdańsk pojawią się przedstawiciele wybranych atrakcji znajdujących się w Fun Arenie. Zaprezentują ciekawe formy spędzania wolnego czasu i podpowiedzą jaka jest recepta na świetną zabawę. Oprócz tego, na zwiedzających czekać będzie wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami m.in. strzały na bramkę, ustanowienie rekordu w żonglerce czy odbijaniu głową.  Jednym z zadań konkursowych będzie zrobienie sobie zdjęcia z makietą stadionu. Każdy kto opublikuje takie zdjęcie na Twitterze lub Instagramie i oznaczy je dwoma hashtagami #StadionEnerga oraz #MocWrazen, zdobędzie nagrodę. Z regulaminem konkursu będzie można zapoznać się tutaj.

Stoisko Stadionu Energa Gdańsk ma zachęcać uczestników Jarmarku do odwiedzania Stadionu Energa Gdańsk, Fun Areny oraz Muzeum Lechii Gdańsk i lepszego poznania obiektu przez mieszkańców lokalnej społeczności, jak i turystów. 

IMG 6370

Newsletter

Formularz kontaktowy